пʼятниця, 9 грудня 2016 р.

Підсумок роботи клубу за інтересами «Трембіта» за 2016 рік     Протягом 2016 року з клубом проводилося ряд масових заходів згідно складеного плану. Січень місяць проводилася організаційна  робота  клубу «Трембіта» за такими пунктами:
1.Обговорення плану роботи клубу за інтересами «Трембіта» при обговоренні враховувалися побажання та пропозиції учасників клубу. Затвердження  плану роботи на 2016 рік.
2.Виключення та прийняття нових членів клубу «Трембіта».
3.Ознайомлення новачків з положенням і статутом клубу.
               Було проведено 5 засідань які відвідували  11 членів клубу.
 25 лютого в читальній залі ЦДБ було проведено зустріч  (в рамках проекту «Вся Україна читає дітям»)  «Все Закарпаття читає дітям». Метою проекту є відродження традиції читання у колі української родини; розвиток, зацікавленість дітей, у користуванні друкованою книгою як джерелом знань, заохочення їх до систематичного читання. Присутніх 22 користувачів з вступним словом виступила бібліотекар відділу обслуговування 5-9 кл. Лазоряк Л. М.  
 Також на зустріч було запрошено вчителя ЗОШ №3 Козурак Г. П яка прочитала казку свого дитинства «Карлик ніс».
Місцевий поет О. П. Калько  читав  присутнім вірші зі своєї збірки «Мій рідний край» . 

Відео – екскурсія «Рахів – Гуцульський Париж» .З монологом «Мій рідний край»  виступила бібліотекар відділу обслуговування 5-9 класів та керівник клубом «Трембіта» Лазоряк Л.М. читці  розповідали  вірші про Рахів .Гостем засідання був місцевий поет та краєзнавець О. П. Калько який розповів історію м. Рахова. Перегляд мультимедійної презентації «Мандруючи стежками Рахова» та перегляд відео «Рахів гуцульський Париж».
      Проведено віртуальну подорож  «Сім чудес Закарпаття». Мета подорожі ознайомити користувачів з визначними місцями рідного краю, які віднесені до 7 чудес Закарпаття, виховати інтерес до рідного краю. Було представлено слайд – шоу «Сім чудес Закарпаття». Проведено вікторину «Знай рідний край». Народознавча година «Домашні святині та обереги»
.Бібліографічна година «Письменники Закарпаття дітям».

Бібліотекар відділу обслуговування  користувачів – дітей 5-9 класів Рахівської РДБ  
Лазоряк Л. М.

Немає коментарів:

Дописати коментар