субота, 28 серпня 2021 р.

Іван Франко – для найменших

"Життя − мені мало всміхалось, а діти були тим весняним сонячним промінням, яке зігрівало моє серце"

Іван Франко

   Цими днями ми святкуємо 165-ту річницю з дня народження славного сина України – Івана Яковича Франка.

Іван Якович щиро любив рідну землю. Україна, її природа та люди живуть у його віршах, оповіданнях, повістях.

У літературній спадщині Івана Франка помітне місце посідають казки для дітей. Письменник не просто переказує їх, а вводить деякі нові мотиви в стару основу, щоб скерувати увагу малих читачів та слухачів від казкових подій до життя, пробудити інтерес до реальних життєвих ситуацій, їхнього осмислення і розуміння.

З теплим сердечним почуттям, з батьківською любов'ю писав Великий Каменяр про дітей. Митець написав майже п’ятдесят казок, двадцять з них увійшли до збірки “Коли ще звірі говорили”. В основі сюжету цих творів лежать мотиви відомих казок народів світу.

З нагоди відзначення 165- річниці від дня народження Івана Яковича Франка Рахівська бібліотека-філія для дітей підготувала для діточок книжкову виставку з добіркою кращих творів митця.

Отож запрошуємо до перегляду та читання!

1 коментар:

  1. Привіт друзі, мене звуть Анна Андреева від Укаріан, я медичний лікар професійного хірурга, я 45 років, уважно прочитав свідчення мого реального життя, як я відновив свою колишню любов протягом двох днів свічок, що поділяю любовну молитву, У мене є хороші наміри, щоб поділитися добрими новинами тут, тому що я знаю, що ця інформація допоможе комусь читати це прямо зараз зцілює розбите серце і відновити втрачені відносини любові протягом двох днів. Моє перебування може бути схожим, я одружився з Антоніо протягом чотирьох років, минулого місяця він розірвав зі мною, я зробив все, щоб повернути його, щоб любити мене, але все, що я був марним, я хотів, щоб він так сильно повернувся Тому що у нас було два маленьких дітей разом, і я люблю його так сильно, що я не можу жити без нього, я попросив його з усім, я обіцяв, але він відмовився. Я пояснив свою проблему до свого співробітника, вона є моїм кращим другом, і вона порадила мені зв'язатися з вагою любові правопису, який може допомогти мені заклинатися любов, але я такий, хто ніколи не думав, що написана любов, яка існувала або могла працювати, у мене не було Вибір, крім того, щоб спробувати, я надіслав електронну пошту на адресу електронної пошти для контакту з орфографічним каналом, яку вона дала мені і кілька монітів після того, як я отримав відповідь. Доктор Алаба сказав мені, що він може допомогти мені отримати чоловіка назад, це не було проблемою буде добре до трьох робочих днів, я тримав близький очі на всі його інструкції щодо того, що робити в моєму домі під час любовної орфографічної молитви в середині ночі. Алаба виступила на орфографічному сегменті любові і напрочуд, другий день був близько 06:00. Мій чоловік подзвонив мені на мій мобільний телефон, я був настільки здивований, тому що мій чоловік відмовився зателефонувати мені і не послав мені текст за останні три тижні, раптом він покликав вибачитися мені, і він сказав, що він приходьте додому, щоб відвідати мене і мої діти найближчим часом. З цього першого дня він назвав мене, він кал привів мене і покликав мене кожен день, сьогодні він назвав Алінта за телефонний дзвінок, і він знову сказав, що він так шкода за все, що сталося, що він хотів, щоб я пробачив і повернувся до нього як партнер любові, що він так любить багато. Я такий щасливий, і до цього дня ми почали жити щасливо разом, як одна сім'я. Моя глибока подяка йде доктора Алаба за його обдаровані повноваження, щоб відновити розбитий шлюб і повернути партнера на екс-любові протягом двох днів, щоб заклинати молитву, яка працює. Я щиро рекомендую йому будь-кого, хто шукає термінової реставрації любові (dralaba3000@gmail.com) або ви можете зв'язатися з ним threoght його WhatsApp / Viber з його номером телефону: +2349039885856

    ВідповістиВидалити