субота, 21 серпня 2021 р.

У дитячій бібліотеці відзначили 30-ту річницю Незалежності України

    

    За роки Незалежності ми намагаємося відродити любов до рідної Батьківщини, мови, розвиваємо власну літературу, вчимося жити і мислити як справжні представники свого народу, сильні, життєлюбні та безстрашні українці. Коли ж це починати, як не з дитинства? Найщасливішого і найпрекраснішого віку в житті людини!
    Напередодні 30-ї річниці Незалежності України, до Рахівської бібліотеки-філії для дітей завітали наймолодші читачі – вихованці закладу дошкільної освіти №2 „Смерічка” з вихователем Марією Гололобовою та помічником вихователя Наталією Козурак. 
    Бібліотекарі підготували для діточок низку заходів: Марія Котлан влаштувала майстер-клас з виготовлення об’ємної аплікації - прапорців-сердечок, Любов Лазоряк – провела цікаву та змістовну екскурсію бібліотекою та провела вікторину „Моя країна – Україна!”, а завідувачка бібліотекою Єва Дідик презентувала діточкам підготовлену нею книжкову виставку-інсталяцію до 30-річчя Незалежності України та влаштувала флеш-моб „Ми діти твої – Україно!”. 
    Дітки активно брали участь в заходах, відповідали на питання, малювали, грали в настільні ігри, вчилися пізнавати світ, розширювали світогляд, наповнювались гарним настроєм та цікаво провели час)

1 коментар:

  1. Привіт друзі, мене звуть Анна Андреева від Укаріан, я медичний лікар професійного хірурга, я 45 років, уважно прочитав свідчення мого реального життя, як я відновив свою колишню любов протягом двох днів свічок, що поділяю любовну молитву, У мене є хороші наміри, щоб поділитися добрими новинами тут, тому що я знаю, що ця інформація допоможе комусь читати це прямо зараз зцілює розбите серце і відновити втрачені відносини любові протягом двох днів. Моє перебування може бути схожим, я одружився з Антоніо протягом чотирьох років, минулого місяця він розірвав зі мною, я зробив все, щоб повернути його, щоб любити мене, але все, що я був марним, я хотів, щоб він так сильно повернувся Тому що у нас було два маленьких дітей разом, і я люблю його так сильно, що я не можу жити без нього, я попросив його з усім, я обіцяв, але він відмовився. Я пояснив свою проблему до свого співробітника, вона є моїм кращим другом, і вона порадила мені зв'язатися з вагою любові правопису, який може допомогти мені заклинатися любов, але я такий, хто ніколи не думав, що написана любов, яка існувала або могла працювати, у мене не було Вибір, крім того, щоб спробувати, я надіслав електронну пошту на адресу електронної пошти для контакту з орфографічним каналом, яку вона дала мені і кілька монітів після того, як я отримав відповідь. Доктор Алаба сказав мені, що він може допомогти мені отримати чоловіка назад, це не було проблемою буде добре до трьох робочих днів, я тримав близький очі на всі його інструкції щодо того, що робити в моєму домі під час любовної орфографічної молитви в середині ночі. Алаба виступила на орфографічному сегменті любові і напрочуд, другий день був близько 06:00. Мій чоловік подзвонив мені на мій мобільний телефон, я був настільки здивований, тому що мій чоловік відмовився зателефонувати мені і не послав мені текст за останні три тижні, раптом він покликав вибачитися мені, і він сказав, що він приходьте додому, щоб відвідати мене і мої діти найближчим часом. З цього першого дня він назвав мене, він кал привів мене і покликав мене кожен день, сьогодні він назвав Алінта за телефонний дзвінок, і він знову сказав, що він так шкода за все, що сталося, що він хотів, щоб я пробачив і повернувся до нього як партнер любові, що він так любить багато. Я такий щасливий, і до цього дня ми почали жити щасливо разом, як одна сім'я. Моя глибока подяка йде доктора Алаба за його обдаровані повноваження, щоб відновити розбитий шлюб і повернути партнера на екс-любові протягом двох днів, щоб заклинати молитву, яка працює. Я щиро рекомендую йому будь-кого, хто шукає термінової реставрації любові (dralaba3000@gmail.com) або ви можете зв'язатися з ним threoght його WhatsApp / Viber з його номером телефону: +2349039885856

    ВідповістиВидалити