четвер, 12 серпня 2021 р.

І знову, Україно, в тебе свято!

 


    Є свята, які зіткані з добра і любові до нашої рідної України, які висловлюють  дух народу, символізують його минуле, сьогодення і майбутнє. До їх числа, безсумнівно, відноситься і День Незалежності України.

Зелені ліси, спів птахів, дзюрчання кришталевих гірських джерел  – це все наша Батьківщина    Україна… В одному цьому слові для нас бринить музика смутку і жалю. Україна – країна краси, країна, де найбільше люблять волю і найменше знали її, країна гарячої любові до народу й чорної зради, довгої віковічної боротьби за волю. 30 років Незалежності для історії – зовсім небагато. А як же довго наш народ ішов до цього свята!

Напередодні Дня Незалежності нашої держави, користувачі Рахівської бібліотеки для дітей, мають можливість ознайомитись з історією рідного краю, відвідати найтаємничіші місця нашої країни, пізнати надзвичайну красу природи, дізнатися про визначні історичні особистості, ознайомившись з літературою, представленою на виставці «Україна від давнини до сьогодення». Яскраві за оформленням та цікаві за змістом книги останніх років видання розкривають перед читачем історію нашого народу з періоду подій минулого до наших днів. 

Біля виставки, бібліотекарі провели екскурс в історію та нагадали дітям про державні символи нашої країни – Державний прапор України, Державний Герб і Державний Гімн, якими ми пишаємося.

Хай мир, спокій та щастя панують на нашій рідній землі. Ми маємо віру, надію і сподіваємося, що наші діти будуть берегти, любити і цінувати свою землю, вірно служити ідеалам миру і добра.

Велика і прекрасна наша Україна!  Вона має багате й славне минуле, ми пишаємося своєю державою і гордо звемось українцями.

Тож запрошуємо до нашої бібліотеки, поринути в подорож  тисячолітньою Україною разом зі своєю родиною і друзями. Пізнавайте, навчайтесь, розважайтесь! Занурюйтесь у цікавий світ читання! 


 

1 коментар:

  1. Привіт друзі, мене звуть Анна Андреева. Я тут, щоб поширити хороші новини до нужденних. Я був пригнічений, коли моя дружина залишила мене через іншу людину, тому що я попросив перестати працювати, тому що я мав рак, і я зламав. Вона забрала свою єдину дочку, тому мій єдиний варіант повинен був померти, я намагався зателефонувати їй, але вона ігнорувала мене, я послав свої текстові повідомлення, і раптом вона відповіла мені і сказала, що я не закликаю або не посилаю її більше, тому один день Я ввійду зв'язатися з моїм другом на Facebook, і я по поясувався йому все, і він сказав мені, що він мав ті ж проблеми раніше, познайомила мене за заклинання для магії, що називається Doctor Alaba, надіслав мені свій особистий лист, і я зв'язався з ним через [ dralaba3000@gmail.com], і він відповів мені швидко, я пояснив йому проблеми, і він сказав мені не турбуватися, що він зробив це так багато людей, які ніколи не вірили в магію, але я помилявся, щоб спробувати переконати його 24 години магія і вилікувати мене раку і знайдіть мені кращу роботу, і раптом він послав мені ліки за його хворобу, я тільки взяв його протягом 2 днів, і я був вільний. На наступний день я не міг повірити в мої очі, хтось постукав на мої двері, і я не чекав нікого в той день, раптом це була моя дружина, яку я закричав, і я не міг витримати це, я молився і попросив прощення, я відразу ж негайно Отримав дзвінок від моєї компанії, де я працював протягом багатьох років, і я був підвищений на посаду директора компанії Paragon Company у США, будь ласка, допоможіть мені подякувати доктора Алаба за відновлення все, що я втратив, ви також можете зв'язатися з ним через WhatsApp / Viber з його номером телефону: +2349039885856.

    ВідповістиВидалити