неділя, 2 квітня 2017 р.

Міжнародний день дитячої книги

     

              2  квітня з ініціативи Міжнародної ради дитячої книги відзначається           
           Міжнародний  день дитячої книги.  Саме в цей день народився великий датський казкар Г.К.Андерсен (1805-1875). Основа свята – популяризація дитячої книги і читання, свято підкреслює  значення книги у розвитку і духовному становленні підростаючого покоління .

Любі друзі!
     Якщо Ви хочете бути успішними, жити у квітучій країні-читайте КНИГИ! Адже КНИГА  виховує любов і повагу до інших народів, виховує почуття патріотизму і любов до України. КНИГА доносить  до нас глибину і красу поетичного слова, допомагає усвідомити його величну силу. 
     У наш складний і бурхливий час, коли стрімко зростає потік інформації, що його дістає дитина з усіх можливих джерел, твори дитячих письменників проходять випробування на подальше життя. 

    Наталя Забіла — одна з найстарших українських письменниць, яка писала переважно для дітей. Впродовж усього творчого життя вона сповідувала один принцип: для дітей треба писати так само добре, як і для дорослих, і навіть ще краще. Саме тому книжки письменниці й донині читають, знають і люблять. Зроблене Наталею Львівною в дитячій літературі важко переоцінити. Адже вона була фундаторкою української радянської дитячої літератури і стала її досвідченим майстром. Великою популярністю у юних читачів користуються збірки: «Під ясним сонцем», «Веселим малюкам», «У широкий світ», «Оповідання, казки, повісті», «Стояла собі хатка».

   Однією з найкращих книжок Наталі Забіли є цикл віршованих оповідань 
                                                            «Ясоччина книжка».
   Відома українська поетеса Ганна Чубач казки почала складати для молодших сестер. Стіна в маленькій кімнаті письменниці завішана картинами. На них герої казок і віршів Чубач — ворони, коти і лебеді. Вони намальовані лаком для нігтів і прикрашені бісером. 
    Сама поетеса говорить, що її казки не придумані, а життєві. 1983 року видавництво «Веселка» видало її першу дитячу книжку «Йшла синичка до кринички». Пізніше вийшла книжка «Веселі чомучки», а ще Ганна Чубач написала 11 абеток для дітей. Дитячі книги вбирають у себе цілий світ: все цікаве, що трапляється на світі, рано чи пізно в них потрапляє. Їх нескінченне строкате різноманіття тішитиме все нові й нові покоління дітвори.
   Вітаємо юних КНИГОЛЮБІВ зі святом! Бажаємо, щоб Ваші книжкові полиці заповнювалися цікавими книгами, а читання приносило тільки задоволення і приємні враження.

Немає коментарів:

Дописати коментар