пʼятниця, 12 лютого 2016 р.

Міжнародний день дарування книги  14 лютого   в  День св. Валентина  відзначається в багатьох країнах світу відзначають ще й Міжнародний день дарування книжок (International Book Giving Day).
       Основна мета цього свята полягає в тому, що б надихнути людей подарувати дітям якомога більше книжок .
      Це одне з наймолодших свят в календарі яке започатковане у 2012 році, об'єднує всіх, хто дарує книги дітям і тим самим прищеплює  любов до читання.Свято  започаткувала американка Еммі Бродмур .  
    Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.Згодом це починання підтримали у всьому світі.
    За три роки свого існування  ця ініціатива отримала підтримку в усьому світі та продовжує знаходити нових ентузіастів і учасників.
    Просуванню свята сприяла підтримка відомих авторів, блогерів та дитячих письменників. З кожним роком все більше книжок, як вже прочитані, так і зовсім нові, вирушають в дорогу в усі куточки світу,  до дітвори.
       Неймовірно, але сьогодні багатьом дітям книги малодоступні з найрізноманітніших причин.
       Міжнародний день дарування книг - це добровільна ініціатива. Вона спрямована на підвищення інтересу і доступу дітей до книги. 
   


Немає коментарів:

Дописати коментар