вівторок, 16 лютого 2016 р.

"Книгоманія-2016"


В Україні розпочався 12-й всеукраїнський конкурс дитячого читання «Книгоманія», який дає можливість його учасникам здобути перемогу не завдяки особливим  талантам і здібностям, а тільки завдяки систематичному читанню. Ініціатор конкурсу – Громадська організація «Форум видавців», організатори на місцях – обласні бібліотеки для дітей та ЦБС для дітей м. Львова.
Конкурс відбудеться  у шкільних, сільських, районних, міських та обласних бібліотеках для дітей. Участь  у ньому можуть взяти всі охочі учні 6-7 класів. У лютому-березні відбудуться відбіркові, міські/районні та обласні етапи, а 12-15 травня – заключний етап: Фестиваль дитячого читання «Книгоманія» у Львові. На кожному етапі буде визначено по 2 переможці – по одному з 6-го і 7-го класів, які отримають відповідно звання «Найкращий читач школи», «Найкращий читач району/міста», «Найкращий читач області».
Переможці конкурсу на Фестивалі дитячого читання «Книгоманія» у Львові отримають звання «Найкращий читач України» та матимуть можливість переконатися в тому, що вони не самотні у своїх уподобаннях, подискутувати про улюблені книжки, зустрітися з улюбленими авторами; познайомитися з історією та культурою Львова, дізнатися більше про сучасну українську літературу; пережити цікаві пригоди та отримати нові враження та нагороди – нові книжки від українських видавців та подарунки від партнерів.
                                           Довідка.
Конкурс дитячого читання проводиться з 2002 р. на регіональному, а з 2005 р. – на загальнонаціональному рівні на базі обласних бібліотек для дітей, ЦБС для дітей, бібліотек-філій для дітей та шкільних бібліотек у всіх областях України та у м. Львові. Мета конкурсу – заохочення дітей до систематичного читання, а також підвищення соціального значення бібліотек.
Всього у Конкурсі за роки його проведення взяло участь понад 710 тисяч школярів з усіх областей України. Конкурс відбувся у 373 районах, 141 місті, у понад 8600 школах та 880 дитячих і сільських бібліотеках. А на фестивалі «Книгоманія» у Львові побувало вже 685 переможців.

Немає коментарів:

Дописати коментар