середа, 6 жовтня 2021 р.

Правовий майданчик для наймолодших

 

Сьогодні бібліотека для дітей стала місцем зустрічі, спілкування та співпраці не тільки з дошкільними закладами та школами міста, а і з школами нашої громади. Напередодні до нашої бібліотеки завітали учні другого класу Вільховатської  початкової школи з вчителем Маряною  Тодер, яка і організувала разом з батьками діточок, екскурсію до книжкового містечка.

Вже традиційно, на початку жовтня, в бібліотечних закладах відзначають тиждень правових знань, отож бібліотекарі облаштували для гостей «правовий майданчик» «Про право цікаво».

Дітки змогли почути не тільки про свої права, а й ознайомитися з обов’язками. Малеча охоче відповідала на питання вікторини «Правовий ключик».

Для гостей було підготовлено інтерактивний стенд «Великі права маленької людини в Конвенції ООН про права дитини» із статтями Конвенції до якого учні клеїли картинки-пазли з правильними відповідями. Також, для них влаштували викладку літератури «Я маю право знати свої права».


Дітки з цікавістю розглядали емблеми-бейджики у формі квіточки, де на пелюстках були написані права дітей. А ще, школярам дуже сподобався мультфільм про права та обов’язки дітей.

На прощання, гостям було роздано буклет-пам’ятку «Як не стати жертвою булінгу», яку підготували для них в книгозбірні та солодощі)

Працівники бібліотеки також ознайомили діточок з книжковими виставками-інсталяціями, де маленькі користувачі поринули у світ казки, пригод та чудес, розповіли про бібліотеку та правилами її користування, про об’єднання, які діють при бібліотеці та відповіли на питання малечі.  

Рахівська дитяча бібліотека - це приміщення  завжди відчинених дверей для всіх діток, підлітків а також їхніх батьків, де кожен  зможе потрапити у світ казки, яка не закінчується ніколи, у світ дитинства, яке також присутнє в душах і дорослих, а не тільки дітей.Немає коментарів:

Дописати коментар