четвер, 2 червня 2022 р.

Бібліотека – місце зустрічі однодумців!

 

     Щороку 1 червня ми відзначаємо свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Водночас це й свято тих, хто завжди поруч з дітьми, хто піклується про них і допомагає твердо стати на ноги.

Саме в цей день до нашої бібліотеки завітали гості – люди, які своєю професією обрали піклування про найменших громадян та підкреслюють увагу до дитячих прав і до формування гармонійної особистості. Це – начальник та головний спеціаліст служби у справах дітей Рахівської міської ради Інна Савляк і Галина Штодлер, старший інспектор ювенальної превенції Марина Яковецька, інспектор превенції Денис Микуляк та дільничний офіцер поліції Віктор Богдан.

Зустріла гостей завідувачка бібліотекою Єва Дідик, яка привітала всіх зі святом та початком найвеселішої для малечі пори року - літом, і заросила до книгозбірні.

Бібліотекар відділу обслуговування Любов Лазоряк провела для них екскурсію та представила присутнім мультимедійну презентацію, яка ознайомила їх з роботою бібліотеки, облаштованими книжковими виставками, заходами, які тут проводяться та послугами, які надаються.    Марія Яворенко
розповіла про роботу читальної зали, про періодичні видання, які ми передплачуємо для наших юних читайликів та ознайомила діток з клубами за інтересами, які тут діють і запросила приєднатися до їх роботи.

Працівники служби у справах дітей Інна Савляк та Галина Штодлер поінформували учасників заходу з повноваженнями служби у справах дітей та розповіли про права та обов’язки дітей, про те, що кожна дитина має право бути захищеною, має право на повноцінне дозвілля й відпочинок, щоб розвиватися й навчатися для кращого майбутнього.

Офіцери превенальної поліції розповіли про службові будні, поділились цікавими історіями з життя поліції та відповідали на питання малечі.


Далі дітки малювали малюнки про те, якою вони бачать нашу країну після війни.

Ну і звісно, як без солодощів! Кожен хто завітав на свято отримав солодощі та подарунки: розмальовки, мильні бульбашки, прапорці, повітряні кульки, наліпки та інші милі дітям дрібнички)

Було дуже весело та цікаво. Протягом всього заходу панувала атмосфера гарного настрою. Ми щиро сподіваємося, що дітвора отримала заряд бадьорості, позитивної енергії, та отримала багато нової, цікавої інформації. Таким і має бути дитяче свято.


     Але головним персонажем заходу, була дитяча посмішка. Від простої посмішки, особливо дитячої, світ стає добрішим, світлішим, щасливішим, а життя – прекраснішим! 

Немає коментарів:

Дописати коментар