пʼятниця, 3 грудня 2021 р.

Наші читачі

 

Книга – бібліотекар – читач – це нерозривний ланцюжок. Не може існувати бібліотека без книги, а книга без читача. Читач бібліотеки – це її серце...

Хочемо розповісти вам про добру, чуйну, ввічливу дівчину та активну відвідувачку нашої бібліотеки Марічку Романюк, яка стала користувачкою нашої бібліотеки коли була ще зовсім маленькою, зростала разом з нами читала, гралась та вчилась.

Вже тривалий час Марічка є учасницею клубу за інтересами «Трембіта», є членом ради клубу та активним учасником всіх заходів, які проводяться в ньому.

У 2019 році стала учасницею всеукраїнського конкурсу «Лідер читання» і була нагороджена почесною грамотою. Неодноразово брала участь в конкурсі «Кращий читач бібліотеки”, де завжди виривалася в лідери.

А книг скільки було прочитано юною нею - не перерахувати!

Здавалося б, творити добро й робити добрі справи та вчинки простіше  простого. Адже це не вимагає від людини жодних надприродних зусиль. Усього на всього необхідно лише слідувати за велінням свого серця і, роблячи щось хороше, думати про те, як приємно це буде для іншої людини. Віддаючи добро – обов’язково його отримуєш назад. Чи то у вигляді доброї справи, чи просто посмішки, яка підтримає у важку хвилину, чи підніме настрій. Ось і зараз так сталося – Марічка здивувала бібліотекарів приємним сюрпризом – намалювала та подарувала плакат „Я люблю бібліотеку”, де виклала свої думки про те, чим для неї є книгозбірня і неабияк нас розчулила. Бачачи віддачу та вдячні очі наших читачів-діточок, ніби окриляєшся, з’являються сили, ідеї і настрій творити щось нове, цікаве та пізнавальне.

Розповівши про одну читачку хочемо відмітити що таких діток у нас  багато! Діток, які йдуть поруч з нами в доросле життя, з якими ми зростаємо, ділимо радість, вчимо любити книгу, бібліотеку і загалом життя! 


Немає коментарів:

Дописати коментар